-25%

Odświeżająca ziołowa pasta do zębów o smaku cytrynowym OrganiCare Fresh Lemon Herbal Toothpaste 75 ml

Original price was: 61,00 zł.Current price is: 46,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 46,00 .

Idealne do codziennego użytku, wolne od fluoru i metanolu. Produkt testowany dermatologicznie i na obecność niklu.

Opakowanie: 75 ml

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

Odświeżająca ziołowa pasta do zębów o smaku cytrynowym OrganiCare Fresh Lemon Herbal Toothpaste

OrganiCare Fresh Lemon Herbal Toothpaste – odświeżająca ziołowa pasta do zębów o smaku cytrynowym jest odpowiednia do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, w tym zębów i dziąseł  dla całej rodziny. Nie uszkadza szkliwa zębów, nie wywołuje podrażnień jamy ustnej i dziąseł.

Użycie ekstraktów roślinnych z porostu islandzkiego, tymianku*, szałwii lekarskiej*, rozmarynu lekarskiego*, mniszka lekarskiego* cytrynianu cynku usuwa kamień nazębny i płytkę nazębną oraz zabezpiecza przed ich tworzeniem się.

ziołowa pasta do zębów

Etykieta produktu

Zdrowe dziąsła, olśniewający uśmiech

Stosując codziennie kosmetyki zastanawiasz się, ile jednocześnie sztucznych substancji sobie aplikujesz? A przecież cudowne, lecznicze działanie roślin nie jest Ci obce…

Korzyści ze stosowania pasty do zębów z cytryną i szałwią

Odświeżająca ziołowa pasta do zębów o smaku cytrynowym OrganiCare Fresh Lemon Herbal Toothpaste 75 ml 1Odświeżająca pasta do zębów o smaku cytryny i szałwii;

Odświeżająca ziołowa pasta do zębów o smaku cytrynowym OrganiCare Fresh Lemon Herbal Toothpaste 75 ml 1Z efektem wybielającym i dezynfekującym;

Odświeżająca ziołowa pasta do zębów o smaku cytrynowym OrganiCare Fresh Lemon Herbal Toothpaste 75 ml 1Doskonale oczyszcza i nadaje połysk zębom.

Powróć z nami do korzeniWykorzystaj naturalną moc, innowacyjnych kosmetyków OrganiCare CaliVita®. Produkty te to wynik najnowszych, wieloletnich badań naukowych.

Zostały stworzone, by w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn. Odkryj siłę i moc działania naturalnych kosmetyków, pochodzących z ekologicznych upraw. W eleganckich opakowaniach. Wolnych od wszelkich zanieczyszczeń sztucznymi chemikaliami czy spalinami.

 • Osobom dbającym o higienę jamy ustnej.
 • Wszystkim, którzy chcą mieć zdrowe zęby, dziąsła, szkliwo.
 • Osobom, którym zależy na pięknym uśmiechu.
 • Poszukującym ekologicznych kosmetyków.

Ziołowa pasta do zębów OrganiCare Fresh Lemon Herbal CaliVita® nie zawiera fluoru, SLS, parabenów, barwników, niklu ani mentolu. Jej doskonałe właściwości czyszczące, ochronne to zasługa naturalnych ekologicznych* składników ziołowych.

Składniki z certyfikowanych upraw ekologicznych
 • Ekstrakt z kwiatów i liści tymianku (macierzanka pospolita)*,  
 • ekstrakt z liści szałwii lekarskiej*, 
 • ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego*, 
 • ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego*, 
 • ekstrakt z porostu islandzkiego oraz cytrynian cynku .

Wszystkie składniki dokładnie usuwają płytkę nazębną, dezaktywują bakterie odpowiedzialne za rozwój próchnicy i kamienia nazębnego.

Działa w naturalny, delikatny sposób, nie uszkadzając szkliwa zębów. Składniki ziołowe łagodzą podrażnienia w obrębie jamy ustnej, wykazują działanie tonizujące, odświeżające, oczyszczające, ściągające, a także koją dziąsła.

Ziołowa pasta do zębów OrganiCare Fresh Lemon Herbal CaliVita® – dla olśniewającego uśmiechu.

Czy wiesz, że… Stosując powszechnie dostępne pasty do zębów (nie ekologiczne, nie bazujące na naturalnych składnikach) bardzo często w składzie znajdziesz: laurylosiarczan sodu (SLS), fluor, parabeny, syntetyczne barwniki, które mogą wywoływać reakcje alergiczne.

Cenne BIO składniki aktywne

Roślinne składniki aktywne zawarte w produktach OrganiCare CaliVita® pochodzą ze ściśle kontrolowanych ekologicznych upraw. Naturalny surowiec, dzięki ręcznemu zbiorowi, jest staranie selekcjonowany. Do produkcji wykorzystywane są jedynie te części rośliny, które spełniają rygorystyczne standardy i wymogi jakości, w najefektywniejszy sposób dbając o zdrowie zębów i dziąseł

Jak zapewniamy najwyższą jakość surowców?

Ekstrakcja cennych składników aktywnych odbywa się precyzyjnie określoną metodą, w ściśle kontrolowanych warunkach. Każdy liść aloesu w przeciągu 2 godzin po ręcznym zbiorze jest dokładnie myty, ręcznie cięty. By uzyskać jak najlepszej jakości żel.

Tajemnicą skuteczności działania OrganiCare jest umiejętne łączenie w ściśle określonej proporcji i kolejności składników aktywnych roślin. O jak najlepszych właściwościach. Następnie wspólne ich dojrzewanie przez około 2-3 tygodnie.

Produkcja odbywa się w tradycyjny sposób. W niskiej temperaturze, bez udziału metod chemicznych. By zachować jak największą skuteczność cennych  składników aktywnych.

Dzięki czemu ich niezwykłe właściwości zachowane w 100%. A oferowany produkt jest gwarantem najwyższej jakości!

Rygorystyczna metoda produkcji wymaga szczególnej uwagi i ogromnego nakładu pracy ręcznej. Ale tylko w ten sposób, możemy otrzymać wyjątkowo skuteczny i nieskazitelnie czysty produkt końcowy. Każdy etap produkcji odbywa się pod ścisłym nadzorem, czystość.

Jakość produktów potwierdzona jest certyfikatem jednostki certyfikującej ICEA.

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Informacje dodatkowe

O uzębieniu

U ludzi uzębienie jest heterodontyczne, co oznacza istnienie różnych zębów pod względem kształtu i funkcji, rozróżniamy siekacze, kły, przedtrzonowce i trzonowce. W anatomii do wyrażenia liczby zębów używa się tzw. „Wzoru zębowego”. Jego wyraz jest związany z rodzajem zębów, ich liczbą i półłukiem. Podobnie jak u innych kręgowców, u ludzi występują dwa kolejne uzębienia, nazywane odpowiednio uzębieniem tymczasowym lub stałym.

Uzębienie tymczasowe reprezentowane jest przez tzw. zęby mleczne w dzieciństwie, których jest 20.
Uzębienie stałe to łącznie 32 zęby, na każdy łuk 16 po zębów. Uzębienie to pojawia się stopniowo po 7 roku życia.

Morfologicznie każdy ząb posiada: koronę – widoczną część zęba; korzeń – utrwalony w zębodole (dokładniej nazywany wyrostkiem zębodołowym), na końcu którego znajduje się wierzchołek; szyjka zębowa – potocznie nazywana szyjką zęba.
Ze strukturalnego punktu widzenia ząb składa się z różnych substancji. Korona wykonana jest z zębiny lub kości słoniowej i pokryta szkliwem (zwanym również adamantynem lub szkliwem).

Korzeń zbudowany jest z tkanki kostnej o określonej strukturze, pokrytej substancją zwaną cementem. Wewnątrz zęba znajduje się komora miazgi i kanał korzeniowy, w którym znajduje się miazga, składająca się z naczyń i nerwów zęba, które przecinają wierzchołek zęba.

Mocowanie zębów w pęcherzykach zębowych odbywa się poprzez przyzębia. W anatomii przyzębia określa się jako „urządzenie podtrzymujące i mocujące” zęba. W rzeczywistości mocowanie odbywa się za pomocą systemu włókien łącznych wszczepionych do cementu, ściany wyrostka zębodołowego i dziąseł.

Ze względu na ważną rolę uzębienia w rozdrabnianiu pokarmu (żuciu), zęby mają bezpośredni kontakt ze spożytym pokarmem. Resztki jedzenia, które pozostają na powierzchni zębów, zwłaszcza pozostałości produktów zawierających duże ilości węglowodanów, są pożywieniem dla bakterii występujących w jamie ustnej. Ich nadmierne namnażanie, sprzyja to obfitość pożywienia, może prowadzić do różnych problemów stomatologicznych.

Płytka nazębna to biofilm bakterii obecnych na zębach. Jeśli nie jest regularnie usuwany, jego obecność może prowadzić do problemów z dziąsłami. Z czasem płytka może ulegać mineralizacji, tworząc kamień nazębny. Próchnica zębów jest związana z pewnym rodzajem bakterii wytwarzających kwasy.

Mając wystarczającą ilość pokarmu, przy braku tlenu, niektóre gatunki bakterii w jamie ustnej wytwarzają kwas mlekowy, który rozpuszcza wapń i fosfor ze szkliwa zębów. Ten proces demineralizacji może prowadzić do zniszczenia zębów (ubytków).

Ślina może z czasem zneutralizować kwasowość wytwarzaną przez bakterie, pomagając chronić zęby, ale nie może przenikać przez płytkę nazębną. W tych obszarach kwas mlekowy wytwarzany przez bakterie nie jest neutralizowany.

Dlatego ważne staje się usuwanie resztek pokarmu pozostawionych na powierzchni zębów, aby pozbawić bakterie pożywienia niezbędnego do wzrostu i namnażania, a także zmniejszyć liczbę bakterii obecnych w jamie ustnej, zmniejszając tym samym ilość kwasu, który może powstać w wyniku ich działania.

Pasty do zębów OrganiCare Calivita zawierają składniki usuwające resztki jedzenia z posiłków oraz ekstrakty roślinne z upraw organicznych, które pomagają zwalczać bakterie w jamie ustnej, pomagając w ten sposób zachować zdrowe zęby.

Sposób użycia: dla lepszej efektywności stosuj produkt kilka razy dziennie, pozwól mu zadziałać przez kilka minut w jamie ustnej zanim go wypłuczesz.

 • Bazując już na 25. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
 • Składniki roślinne pozyskiwanych są z upraw ekologicznych*.
 • Wszystkie surowce i produkty są wolne od zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne i fizykochemiczne.
 • Produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle kosmetycznym.
 • Produkcja odbywa się w tradycyjny sposób, w niskiej temperaturze, bez udziału metod chemicznych, by zachować jak największą skuteczność cennych składników aktywnych.
 • Każdy etap produkcji podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami cGMP (Aktualnej Dobrej Praktyki Produkcyjnej), a gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa kosmetyków jest certyfikat wystawiony przez jednostkę certyfikującą  ICEA
 • Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
 • Produkty spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.

 

Może spodoba się również…