-25%

OrganiCare Anti-Ageing Cream – krem przeciwzmarszczkowy – 50ml

136,00 

Poprzednia najniższa cena: 136,00 .

Krem przeciwzmarszczkowy – specjalna kompozycja ekologicznych ekstraktów roślinnych z naturalnym kwasem hialuronowym ….

Opakowanie: 50 ml

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

OrganiCare Anti-Ageing Cream – krem przeciwzmarszczkowy

OrganiCare Anti-Ageing Cream – BIO odnowa dla ciała prosto z natury.

Stosując codziennie kosmetyki zastanawiasz się, ile jednocześnie sztucznych substancji sobie aplikujesz? A przecież cudowne, lecznicze działanie roślin nie jest Ci obce…

Powróć z nami do korzeniWykorzystaj naturalną moc, innowacyjnych kosmetyków OrganiCare CaliVita®. Produkty te to wynik najnowszych, wieloletnich badań naukowych.

Zostały stworzone, by w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn. Odkryj siłę i moc działania naturalnych kosmetyków, pochodzących z ekologicznych upraw. W eleganckich opakowaniach. Wolnych od wszelkich zanieczyszczeń sztucznymi chemikaliami czy spalinami.

O kremie przeciwzmarszczkowym ANTI-AGEING CREAM

Młody wygląd, mniej zmarszczek w zgodzie z naturą

Odkryj krem przeciwzmarszczkowy

To krem o przyjemnym zapachu, lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania. Wyraźnie napina skórę twarzywypełnia zmarszczki. Zmniejsza ich widoczność. Oraz intensywnie nawilżaodżywia i chroni skórę twarzy, szyi i dekoltu. A co najlepsze… jest delikatny dla skóry i zawiera naturalne składniki.

Jego sekret tkwi w specjalnej kompozycji ekologicznych* ekstraktów roślinnych.

Takich jak ekstrakt z liści aloesu*, wyciąg z owoców oliwki europejskiej*, olej z nasion migdałowca*, masło shea*, olej z nasion jojoby*, olej z nasion granatu właściwego, wyciąg z nasion winogron, olej z nasion opuncji figowej, glicerydy kokosowe. 

Zawiera także witaminę E oraz w wysokim stężeniu naturalny kwas hialuronowy. To wszystko czyni krem CaliVita® wyjątkowo skutecznym w walce ze starzeniem się skóry.

Kwas hialuronowy – naturalny składnik skóry przeciw zmarszczkom

Krem przeciwzmarszczkowy Anti-Ageing zawiera kompleksową, kapitalną kombinację naturalnego kwasu hialuronowego. O wysokiej, ale i ultra niskiej masie cząsteczkowej, o wielowymiarowym działaniu.

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie człowieka. Jednak z wiekiem jego ilość maleje. Stanowi jedną z przyczyn spadku nawilżenia i jędrności skóry. Kwas hialuronowy potrafi wiązać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody, niż wynosi jego masa.

To dlatego tak doskonale nawilża skórę i chroni ją przed wysuszaniem.

Kwas hialuronowy o ultra niskiej masie molekularnej natychmiast wypełnia zmarszczki. Natomiast o wysokiej masie cząsteczkowej przede wszystkim nawilża, odbudowuje. Podtrzymuje równowagę wodną skóry.

Cenne BIO składniki aktywne

99% składników aktywnych zawartych w produkcie OrganiCare Anti-Ageing Cream CaliVita® jest pochodzenia naturalnego. A 95% składników roślinnych pochodzi ze ściśle kontrolowanych ekologicznych upraw. Naturalny surowiec.

Dzięki ręcznemu zbiorowi, jest staranie selekcjonowany. Do produkcji wykorzystywane są niektóre części rośliny. Które spełniają rygorystyczne standardy i wymogi jakości. W najefektywniejszy sposób dbając o codzienne piękno Twojej skóry. Oraz jej prawidłowe nawilżenie, odżywienie i regenerację.

Jak zapewniamy najwyższą jakość surowców?

Ekstrakcja cennych składników aktywnych odbywa się precyzyjnie określoną metodą. W ściśle kontrolowanych warunkach. Każdy liść aloesu w przeciągu 2 godzin po ręcznym zbiorze jest dokładnie myty, ręcznie cięty. By uzyskać jak najlepszej jakości żel bez strat cennych właściwości surowca.

Tajemnicą skuteczności działania OrganiCare jest umiejętne łączenie składników. W ściśle określonej proporcji i kolejności składników aktywnych roślin. O jak najlepszych właściwościach. Następnie wspólne ich dojrzewanie przez około 2-3 tygodnie.

Produkcja odbywa się w tradycyjny sposób. W niskiej temperaturze, bez udziału metod chemicznych.

By zachować jak największą skuteczność cennych  składników aktywnych. Dzięki czemu ich niezwykłe właściwości zachowane w 100%. A oferowany produkt jest gwarantem najwyższej jakości!

Rygorystyczna metoda produkcji wymaga szczególnej uwagi. Oraz ogromnego nakładu pracy ręcznej. Tylko w ten sposób, możemy otrzymać wyjątkowo skuteczny i nieskazitelnie czysty produkt końcowy. Każdy etap produkcji odbywa się pod ścisłym nadzorem.

Wyprodukowane kosmetyki OrganiCare są certyfikowane przez jednostkę certyfikującą Ecogruppo Italia.

Profesjonalna pielęgnacja skóry łagodnymi i naturalnymi składnikami.

Dłużej już nie szukaj!

Zaskocz siebie i najbliższych świeżym i młodym wyglądem! Skórą nawilżoną, odżywioną z naturalnymi składnikami! Wybierz krem przeciwzmarszczkowy AntiAgeing Cream!

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dlaczego warto sięgnąć po produkt OrganiCare 

 • Bazując już na 25. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
 • 99 % składników pochodzenia naturalnego.
 • 95 % składników roślinnych pozyskiwanych z upraw ekologicznych.
 • Wszystkie surowce i produkty są wolne od zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne i fizykochemiczne.
 • Produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle kosmetycznym.
 • Produkcja odbywa się w tradycyjny sposób, w niskiej temperaturze, bez udziału metod chemicznych, by zachować jak największą skuteczność cennych składników aktywnych.
 • Każdy etap produkcji podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), a gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa kosmetyków jest certyfikat wystawiony przez jednostkę certyfikującą Ecogruppo Italia.
 • Gwarantujemy 100% jakośćnaszych produktów.
 • Produkty spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.

Może spodoba się również…