Zostań Klubowiczem

SKLEP NIEZALEŻNEGO DYSTRBUTORA CALIVITA – ZOSTAŃ KLUBOWICZEM CALIVITA

SKLEP CV.OPOLE.PL  OFERUJE NATURALNE PRODUKTY FIRMY CALIVITA W CENACH HURTOWYCH –  ZAPEWNIAMY POMOC, WSPARCIE I DORADZTWO

Przy pierwszym zamówieniu w tym sklepie z produktami firmy CaliVita wymagana minimalna wartość zakupu suplementów wynosi 85 PLN (bez kosztów wysyłki).  Przy końcowej realizacji zamówienia należy podać  swoje dane do rejestracji oraz datę urodzenia (weryfikacja osoby, czy już dane nie były rejestrowane). Złożone zamówienie jest zarazem upoważnieniem mnie do realizacji zamówienia w firmie CaliVita International w Państwa imieniu. Cena detaliczna przy produkcie podana jest informacyjnie według cennika CaliVita Polska. Kliknij w nazwę produktu, by uzyskać o nim więcej informacji.

OD KWOTY 400 PLN WYSYŁKA GRATIS!

Dlaczego warto przystąpić do Klubu CaliVita

Pierwsze zamówienie – „Kurier” lub „Listonosz” dostarczy przesyłkę w cenach hurtowych z Kartą Klubową. Tym samym otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen, oryginalność produktu oraz profesjonalną obsługę.

Następne zamówienie – Klubowicz „kupuje” kiedy chce i ile chce – nie ma obowiązkowych zakupów!   Od kwoty 400 PLN wysyłka gratis!

Nie traktuj nas jak tradycyjny sklep, gdyż my nie pobieramy marży. Wstępując do Klubu, stajemy się Twoimi „opiekunami”, możesz śmiało prosić nas zawsze o pomoc. Więcej zalet przynależności do Klubu.

Produkty umieszczone w Katalogu Produktów (katalog otrzymasz przy pierwszym zamówieniu), których brak w cenniku krajowym, są dostępne w ofercie zagranicznej.

Będąc Klubowiczem można osobiście zamawiać produkty z oferty zagranicznej (wszystkie produkty z oferty CaliVita), wprost z Rotterdamu.  Szybka realizacja zamówień.

Dokonując zakupu, akceptujesz regulamin sklepu i politykę prywatności.

Stanisław Mesjasz

ID 0481143507