Zostań Klubowiczem

ZOSTAŃ KLUBOWICZEM CALIVITA – SKLEP NIEZALEŻNEGO DYSTRBUTORA CALIVITA

ZOSTAŃ KLUBOWICZEM CALIVITA – warunki.

SKLEP CV.OPOLE.PL  OFERUJE NATURALNE PRODUKTY FIRMY CALIVITA W CENACH HURTOWYCH –  ZAPEWNIAMY POMOC, WSPARCIE I DORADZTWO

Przy pierwszym zamówieniu produktów firmy CaliVita® wymagana minimalna wartość zakupu suplementów wynosi 85 PLN (bez kosztów wysyłki) – w cenach klubowych.  Przy końcowej realizacji zamówienia należy podać  swoje dane do rejestracji oraz datę urodzenia (weryfikacja osoby, czy już dane nie były rejestrowane). Złożone zamówienie jest zarazem upoważnieniem mnie, do realizacji zamówienia (rejestracja i realizacja zamówienia) w firmie CaliVita®International w Państwa imieniu. Cena detaliczna przy produkcie podana jest informacyjnie według cennika CaliVita Polska. Kliknij w nazwę produktu, by uzyskać o nim więcej informacji.

OD KWOTY 400 PLN WYSYŁKA GRATIS!

Dlaczego warto przystąpić do Klubu CaliVita

Pierwsze zamówienie – „Kurier” dostarczy przesyłkę w cenach hurtowych z Kartą Klubową. Tym samym otrzymują Państwo gwarancję najniższych cen, oryginalność produktu oraz profesjonalną obsługę.

Następne zamówienie – Klubowicz „kupuje” kiedy chce i ile chce (w sklepie cv.opole.pl lub na stronie calivita.com.pl) – nie ma obowiązkowych zakupów!   Od kwoty 400 PLN wysyłka gratis!

Zostań klubowiczem – korzystaj z przywilejów.

Nie traktuj nas jak tradycyjny sklep, gdyż my nie pobieramy marży. Wstępując do Klubu, stajemy się Twoimi „opiekunami”, możesz śmiało prosić nas zawsze o pomoc. Więcej zalet przynależności do Klubu.

Produkty umieszczone w Katalogu Produktów (katalog otrzymasz przy pierwszym zamówieniu), których brak w cenniku krajowym, są dostępne w ofercie zagranicznej.

Będąc Klubowiczem można osobiście zamawiać produkty z oferty zagranicznej (wszystkie produkty z oferty CaliVita), wprost z Rotterdamu.  Szybka realizacja zamówień.

Dokonując zakupu, akceptujesz regulamin sklepu i politykę prywatności.

Stanisław Mesjasz

ID 0481143507