-25%

BoostUp CaliVita – świeżość umysłu, wysoka wydajność i koncentracja

141,00 

Poprzednia najniższa cena: 141,00 .

Jeśli zależy Ci, by mieć sprawny umysł, dobrą pamięć i koncentrację, by sprostać czekającym na Ciebie wyzwaniom w tym coraz szybszym trybie życia, a jednocześnie chcesz spać spokojniewypróbuj #BoostUp CaliVita!

Opakowanie: 30 kapsułek

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

# BoostUp CaliVita – świeżość umysłu, wysoka wydajność i koncentracja

To wyjątkowy suplement diety zawierający ekstrakty ziołowe, organiczny magnez, witaminę B i lipidy. Od dawna znany.

Naturalne rozwiązanie dla świeżego umysłu

#BoostUp, który dzięki cennym składnikom aktywnym pomaga sprostać wyzwaniom psychicznym, jakie stwarza przyspieszony świat bez kofeiny.

Składniki preparatu wspomagają funkcjonowanie mózgu, poprawiają sprawność umysłową, promują koncentrację, poprawiają pamięć oraz funkcje poznawcze, jednocześnie zmniejszając niepokój i stres spowodowany gorączkowym trybem życia.

W dzisiejszych czasach ludzie na całym świecie działają na przyspieszonych obrotach. W każdej minucie jesteśmy bombardowani wieloma informacjami, z którymi musimy się zmierzyć i zareagować. Wymaga to od nas zwiększonego wysiłku umysłowego i koncentracji.

Dzięki bogactwu cennych, wyselekcjonowanych naturalnych składników aktywnych zawartych #BoostUp CaliVita pomagamy organizmowi sprostać wyzwaniom, jakie są przed nami stawiane w XXI wieku bez dodatku kofeiny, substancji szkodliwych.

Sprawny umysł każdego dnia – warto sięgać po naturalne składniki, korzystać z naturalnych metod usprawniających pracę mózgu.

BoostUp

Komu polecany jest #BoostUp?

  • Osobom powyżej 25 roku życia, które mają aktywną pracę, chcą osiągać dobre wyniki w pracy i radzić sobie z szybkim tempem życia.
  • Uczniom do koncentracji i nauki,
  • Osobom starszym, aby poprawić pamięć.

Etykieta produktu

Jak składniki aktywne #BoostUp CaliVita wspierają organizm?

  • Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej poprawia zdolność uczenia siępamięćkoncentrację, wspomaga funkcje poznawcze.
  • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego korzystnie wpływa na krążenie krwi, dba o prawidłowe funkcjonowanie narządu słuchu i wzroku, pomaga zachować właściwe funkcje poznawcze i równowagę psychiczną.
  • Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne, wspiera układ nerwowy, odgrywa ważną rolę w procesie podziału komórek.
    Jego niedobory mogą przyczyniać się do problemów z pamięcią, większej podatności na stres, odczuwania niepokoju, zaburzeń ze strony układu nerwowego.
  • Kwas pantotenowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu wysokiej sprawności umysłowej, zwiększa tolerancję organizmu na stres.
  • Produkt zawiera także fosfatydyloserynę, ważny fosfolipid obecny we wszystkich komórkach, a szczególnie jego duża ilość jest skoncentrowana w mózgu.
    Wspiera funkcjonowanie mózgu, korzystnie wpływa na procesy myślowe, pomaga spowalniać utratę pamięci następującą z wiekiem.

Dlaczego warto wybrać # BoostUp CaliVita?boostup calivita

1.  Jest skuteczny.  Współczesna nauka wykazała wpływ składników aktywnych na poprawę sprawności intelektualnej.
2.  Jest naturalny.  Naturalnie stymuluje aktywność mózgu, bez kofeiny i innych energetyzatorów.  Główne składniki aktywne to ekstrakty ziołowe. Kapsułki są w 100% roślinne i nie zawierają sztucznych dodatków.
3.  Jest dobry dla zdrowia. Nie uzależnia. Jest to wydajne i dużo zdrowsze rozwiązanie, o złożonym i wielorakim działaniu.

Cenne składniki roślinne wykorzystywane od wieków

Indyjskie zioło (Bacopa monnieri) – bacopa drobnolistna było używane już w starożytnej medycynie ajurwedyjskiej w celu poprawy funkcjonowania mózgu.

Jego moc potwierdziły również liczne badania przeprowadzone w obecnych czasach, zarówno z udziałem osób młodych, jak i starszych. Ten adaptogen wykazujący silne właściwości antyoksydacyjne poprawia pamięć, koncentrację, ułatwia skupienie uwagi.

Ginkgo biloba – miłorząb japoński zyskał uznanie jako genialny składnik wspomagający funkcje poznawcze. Usprawnia prawidłowe krążenie
krwi, dzięki czemu do mózgu dociera więcej tlenu i ważnych składników odżywczych, co korzystnie wpływa na pamięć i procesy myślowe.

Czy wiesz, że… bakopa drobnolistna oddziałuje m.in. na układ serotoninergiczny i dopaminergiczny. Jest surowcem, który usprawnia komunikację między neuronami, zwiększa przepływ krwi przez mózg, przez co polepszają się wszelkie funkcje poznawcze, pamięć i koncentracja oraz skuteczność nauki i motywacja.

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

  1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
    cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
  2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
  3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
  4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
  5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
  6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
  7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
  8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
  9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie.
Przyjmij dwie kapsułki w czasie posiłku.

2 kapsułki zawierają:

Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej – Bacopa monnieri (20:1)     200 mg
(std. 20% bakopazydy)    40 mg
Magnez    60 mg
Fosfatydyloseryna (z soi)    50 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego – Ginkgo biloba (50:1)    40 mg
(std. 24% flawonoglikozydów)    10 mg
(std. 6% terpenów)    2,4 mg
Kwas pantotenowy     4 mg

Składniki: jabłczan magnezu, fosfatydyloseryna (z soi), kapsułka celulozowa (substancja żelująca – hydroksypropylometyloceluloza), ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri), Nu-flow® (mielone łuski ryżowe), Nu-rice® (ekstrakt z otrębów ryżowych), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), kwas pantotenowy.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd możliwa obecność tych składników w produkcie

Uwagi!
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki (m.in. przeciwzakrzepowe ), przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować produktu z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, paracetamolem, lekami moczopędnymi, gdyż substancje czynne miłorzębu naśilają ich działanie. Nie stosować produktu z lekami przeciw rytmicznymi, przeciw nadciśnieniowymi, glikozydami nasercowymi z uwagi na możliwość synergicznego działania z miłorzębem japońskim i możliwość wystąpienia reakcji niepożądanych.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, zmniejszona krzepliwość krwi. Przyjmowanie miłorzębu japońskiego nie jest zalecane w przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób przyjmujących antykoagulanty, przed planowaną operacją, gdyż wpływa na krzepnięcie krwi.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, 225 Episcopal Road, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn