-25%

Power Booster – niezbędne aminokwasy – glutamina

Original price was: 201,00 zł.Current price is: 151,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 151,00 .

Uzupełnia dietę m.in. w aminokwasyL-argininę, L-ornitynęL-lizynę, L-glicynę, L-glutaminę.

Opakowanie: 90 tabletek

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

Power Booster – masa mięśniowa (glutamina)

Power Booster uzupełnia dietę w aminokwasyL-argininę, L-ornitynęL-lizynę, L-glicynę, L-glutaminę. Są one wykorzystywane do syntezy białek. L-glutamina jest najliczniej występującym wolnym aminokwasem w osoczu i mięśniach.

Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu. Niekorzystnie wpływa to na niektóre procesy zachodzące w naszym organizmie. Zmniejsza się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, itp. Te same objawy występują w przypadku długotrwałego stresu. Z pomocą składników aktywnych Power Booster możesz wspomóc funkcjonowanie swojego organizmu.

W produkcie jest zawarta Witamina B6. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Także metabolizmu energetycznego, regulacji aktywności hormonalnej. Pomaga przy zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny (aminokwas).

Chrom wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów). Również odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym – jest ważnym antyutleniaczem.

Dodatkową zaletą produktu jest to, że zawiera lecytynę. Jest ona standaryzowana na zawartość fosfatydylocholiny. Ta zaś uczestniczy w metabolizmie tłuszczów. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

Komu polecamy Power Booster?

 • Osobom aktywnym fizycznie. Szczególnie po 30 roku życia.
 • Sportowcom.
 • Osobom starszym, chcącym spowolnić procesy starzenia.

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dawkowanie: 2 tabletki na godzinę przed snem lub po treningu. Produkt powinien być spożyty na czczo.

Min. dzienny koszt dawki: 2 zł

Max. ilość dziennych dawek w op. 90

Piroglutaminian L-argininy     266,6 mg

Chlorowodorek L-lizyny     200 mg

L-glutamina     200 mg

Ekstrakt z bobu     166,6 mg

Chlorowodorek L-ornityny     133,4 mg

Lecytyna (std. 20% fosfatydylocholina)     123,4 mg

Witamina C     80 mg

Kwas gamma-aminomasłowy     66,6 mg

L-glicyna     33,4 mg

Witamina B6     4 mg

Chrom     8 µg

Składniki: piroglutaminian L-argininy, chlorowodorek L-lizyny, L-glutamina, ekstrakt z bobu (Vicia Faba Major), chlorowodorek L-ornityny, lecytyna (z soi), witamina C, kwas gamma-aminomasłowy (GABA), L-glicyna, witamina B6, pikolinian chromu, stabilizator: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu)

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.

Uwagi!

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
Produkt należy przyjmować zawsze na pusty żołądek! Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, osoby poniżej 25 roku życia, osoby mające cukrzycę, zaburzenia hormonalne. L-argininy nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią, cierpiące na schizofrenię i opryszczkę.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn

Może spodoba się również…