-25%

Cocoa Bean Extract+ – ziarna kakaowca i owoc Goji

142,00 

Poprzednia najniższa cena: 142,00 .

Pobudzający afrodyzjak.

Opakowanie: 100 kapsułek

Zamienniki: Energy&MemoryRhodiolin

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

Cocoa Bean Extract+ porcja radiści i antidotum na chandrę

Cocoa Bean Extract+ poprawi Twój  nastrój nietuczącymi, a wspomagającymi odchudzanie ziarnami kakaowca, bogatymi w teobrominę, kofeinę i FLAWONOIDY, które korzystnie działają m.in. na układ nerwowy. To jednak nie wszystko: produkt został dodatkowo wzbogacony w ekstrakt z owocu Goji.

Genialny wpływ ziaren kakaowca na organizm człowieka znany był już naszym przodkom. Stosowali go jako środek pobudzający oraz afrodyzjak. W XIX wieku w aptekach rozpoczęto sprzedaż tego wyjątkowego składnika jako substancja doskonale poprawiająca nastrój.

Porcja radości z Cocoa Bean Extract+

Wigor, lepszy nastrój bez tłuszczu i cukru. Każdy z nas doznaje uczucia przyjemności, gdy spożywa kostkę czekolady. Szybko jednak efekt ten zanika i pojawiają się wyrzuty sumienia, że znów skusiliśmy się na coś, co nie do końca jest dla nas zdrowe… Słodycze nie tylko niekorzystnie wpływają na sylwetkę, serce, ale również mogą m.in. powodować próchnicę zębów. A przecież efekt działania czekolady na nasz nastrój to zasługa składników aktywnych ziaren kakaowca, a nie cukrów czy tłuszczów dodawanych podczas jej produkcji. Sięgając po czekoladę dostarczamy organizmowi prawdziwej bomby kalorycznej – 1 tabliczka czekolady to ponad 500 kcal!

Co istotne: im mniej w czekoladzie ziaren kakaowca, tym więcej musimy jej zjeść, by uzyskać lepszy efekt poprawy nastroju i doładowania energią.

Etykieta produktu >>

Jak działają składniki aktywne ziaren kakaowca?

 • zmniejszają uczucie zmęczenia (kofeina, magnez)
 • ograniczają senność (kofeina)
 • dodają energii i wigoru (kofeina)
 • koją nerwy (magnez)
 • korzystnie wpływają na ciśnienie tętnicze krwi (potas)

Nauka głosi, że ziarna kakaowca rewelacyjnie redukują również wszelkie napięcia i poprawiają pamięć. Badania przeprowadzone w Szwajcarii na osobach zabieganych, wciąż podenerwowanych potwierdzają korzystny efekt działania ziaren kakaowca u uczestników eksperymentu, którzy spożywali je przez 2 tygodnie. Zauważono i nich zmniejszenie poziomu stresu do wartości zbliżonej u osób żyjących spokojnie, bez pośpiechu i nerwów. Co więcej odnotowano u nich lepsze krążenia krwi w mózgu, co przekładało się na poprawę samopoczucia i sprawności umysłowej.

Komu szczególnie polecamy Cocoa Bean Extract+ by mógłby wykorzystać jego moc?

 • Osobom borykającym się z pogorszonym samopoczuciem, przygnębieniem, chcącym doładować się energią i tryskać wigorem.
 • Wszystkim w okresie intensywnej nauki, przed egzaminami, ważnymi prezentacjami, spotkaniami – by wzmocnić koncentrację.
 • Osobom żyjącym w stresie i napięciu.
 • Seniorom dla poprawy pamięci.
 • Osobom przemęczonym – jako naturalny środek pobudzający do działania.

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Ekstrakt z nasion owocu kakaowca właściwego (20:1)     900 mg

(standaryzowany 10% polifenoli)     90 mg

Ekstrakt z owocu Goji (15:1)     100 mg

(standaryzowany 20% polisacharydy)    20 mg

Składniki: ekstrakt z owocu kakaowca właściwego (Theobroma cacao), kapsułka żelatynowa, stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna,  ekstrakt z owocu Goji (Lycium barbarum), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu)

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.

Uwagi!
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn

Może spodoba się również…