-25%

Rhodiolin – (rodiolin) różeniec górski na stres

155,00 

Poprzednia najniższa cena: 155,00 .

Wspomaga organizm w okresie stresu  oraz prawidłowe krążenie krwi.

Opakowanie: 120 kapsułek

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

Rhodiolin – Różeniec górski to naturalne rozwiązanie dla osób zestresowanych

Rhodiolin (rodiolin) – jego główny składnik to Różeniec górski. Stosowany od wieków. Jest naturalnym rozwiązaniem dla osób zestresowanych. Wspomaga układ nerwowy.

Praktycznie każdego dnia człowiek narażony jest na stres.

Próba sprostania wymaganiom w pracy, w szkole, na uczelni i w domu, to tylko część wyzwań. Należy dodać jeszcze konflikty społeczne, problemy finansowe, szybkie tempo życia czy zanieczyszczenie środowiska. Z tymi czynnikami wiąże się zwykle duży stres. W perspektywie długiego czasu jest on niekorzystny dla naszego organizmu. 

O Rhodiolin (rodiolin)

Różeniec górski to roślina rosnąca na wysokości 3000 metrów n.p.m., zwana inaczej „złotym korzeniem” lub „arktycznym korzeniem”. Ludność Południowej i Centralnej Azji stosuje ją od tysięcy lat. Pierwsze zapiski dotyczące właściwości zdrowotnych Różeńca górskiego można było znaleźć w księgach tybetańskich. Różeniec górski to szczególny adaptogen. Posiada wiele właściwości, które czynią go liderem spośród innych roślin adaptogennych.

Adaptogen – co to znaczy?
Surowce adaptogenne stanowią bezpieczne wsparcie dla normalnych, zdrowych funkcji organizmu. Pomagają utrzymać organizm w stanie naturalnej równowagi, a w razie konieczności – szczególnie w przypadkach stresu czy zwiększonej aktywności fizycznej/psychicznej mobilizują
go do działania. Nie wywołują efektów ubocznych oraz przejawiają tylko taki wpływ na procesy fizjologiczne, jaki w danej sytuacji jest pożądany.

Jak działają składniki aktywne?

Różeniec górski – zawarte w nim składniki:

 • wspomagają organizm w okresie stresu i zwiększonego wysiłku fizycznego
 • korzystnie wpływają na układ nerwowy
 • wspomagają prawidłowe krążenie krwi
 • wspierają zaopatrywanie komórek w tlen i substancje odżywcze
 • przyczyniają się do uzyskania optymalnej aktywności funkcji poznawczych i umysłowych
 • chronią przed stresem oksydacyjnym

Cynk:

 • korzystnie wpływa na procesy poznawcze
 • wspomaga ochronę komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników
 • dba o zdrowie skóry, włosów i paznokci, co jest niezwykle ważne w okresie zwiększonego stresu
 • wzmacnia odporność

Dodatek w produkcie cynku czyni produkt jeszcze skuteczniejszym.

Komu szczególnie polecamy Rhodiolin?

 • Osobom narażonym na stres.
 • W okresie zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego.
 • Osobom odczuwającym niedobór energii.
 • Sportowcom.
 • Osobom mającym problemy z zasypianiem.

Działanie Rhodiolin może być wzmocnione przez:

 • Stress Management bogaty w witaminy z grupy B, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, biorą udział w procesach produkcji energii oraz zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia.
 • MagneZi B6 zawierający magnez, uczestniczący w produkcji energii i pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  oraz w utrzymaniu właściwych funkcji psychologicznych.
 • BioHarmonex – urządzenie imitujące impulsowe pole magnetyczne o bardzo niskim natężeniu, które wspiera organizm narażony na stres i pomaga się zrelaksować.

Czy wiesz, że… adaptogeny pomagają utrzymać organizm w stanie naturalnej równowagi. Przejawiają tylko taki wpływ na procesy fizjologiczne, jaki w danej sytuacji jest pożądany?

Pamięć, motywacja i relaks mózgu

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie pół godziny przed posiłkiem, w godzinach porannych

Min. dzienny koszt dawki: 1 zł

Max. ilość dziennych dawek w op. 120

Koncentrat z korzenia – różeniec górski     200 mg

Cynk     10 mg

Składniki: stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka żelatynowa: (żelatyna, woda), koncentrat korzenia różeńca górskiego (5:1) (Rhodiola rosea),  diglicynian cynku.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.

Uwagi!

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn