-25%

Zestaw Naturalny DETOKS – wygraj ze STRESEM

422,00 

Poprzednia najniższa cena: 422,00 .

Najlepszy zestaw na oczyszczanie organizmu z toksyn

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

Zestaw naturalny DETOKS – wygraj ze STRESEM

Zestaw najlepiej dobranych preparatów by wspierać organizm. Przydatny w walce ze stresem i uczuciem że nasz organizm powinien się „oczyścić”. Każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt z różnorodnymi czynnikami pochodzenia zewnętrznego, w tym m.in. czynnikami mikrobiologicznymi. Nie każdy wie w jaki sposób wspomagać swoją florę jelitową, aby zachować równowagę mikrobiologiczną. Problem pojawia się wtedy, gdy „obce” mikroorganizmy powodują zachwianie równowagi mikrobiologicznej.

Oczyszczanie z CALIVITA

Zestaw naturalny DETOKS może być pomocny w przywracaniu tej równowagi. Dlatego tez warto wspomagać układ odpornościowy przez cały rok, poprzez oczyszczanie organizmu z nagromadzonych w naszym organizmie szkodliwych zanieczyszczeń.

Oferowany „Zestaw” pomoże „przejść” przez ten okres, bez większego uszczerbku dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Chlorofilina

Liquid Chlorophyll – chlorofilina sodowo-miedziowa pozyskana z lucerny siewnej. Wykazuje działanie rewitalizujące, korzystnie wpływa na metabolizm, dba o kondycję włosów i paznokci, oferuje naturalne wzmocnienie zarówno osobom odczuwającym zmęczenie fizyczne i psychiczne, jak i wszystkim odżywiającym się nieracjonalnie.

 

ParaProteX

ParaProteX – cenne składniki roślinne. Wykazują korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Naturalnie i skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i wszelkich zanieczyszczeń.

 

 

MagneZi B6MagneZi B6 – źródło magnezu, witaminy B6 i cynku dla osób żyjących w pośpiechu, stresie, przemęczonych, pracujących umysłowo.

 

Skład zestawu (klikając w nazwę możesz przeczytać więcej o każdym produkcie):

 • Liquid Chlorophyll (chlorofilina z lucerny siewnej) 133 zł (w cenie klubowej)

 • ParaProteX (oczyszczanie organizmu) 128 zł (w cenie klubowej)

 • MagneZi B6 (magnez, cynk, witamina B6)  48 zł (w cenie klubowej)

Oczyszczanie organizmu jest sposobem na odzyskanie sił witalnych, energii i optymizmu na kolejne miesiące. Pozwala również poprawić stan skóry oraz zwiększa zdolność koncentracji. Dzięki usunięciu toksyn z organizmu, nasza wydajność zwiększy się i będziemy mogli dać z siebie jeszcze więcej.

UWAGA: Aby oczyszczanie organizmu było skuteczne, należy zadbać o przyjmowanie odpowiedniej ilości wody. Codziennie należy wypijać ok. 2-3 litrów płynów. To bardzo istotna kwestia – jest to podstawowy warunek efektywności procesów oczyszczania! Zgromadzone w organizmie toksyny wraz z wodą, zostaną wydalone z naszego organizmu.

Kup ParaProteX, Liquid Chlorophyll, MagneZi B6 w zestawie i oczyść swój organizm z toksyn!

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.