-25%

OrganiCare Deo Roll-On – dezodorant bez parabenów – NOWOŚĆ!

45,00 

Poprzednia najniższa cena: 45,00 .

Naturalna świeżość przez 24 godziny na dobę.

Opakowanie: 50 ml

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

OrganiCare Deo Roll-On – dezodorant bez parabenów, alkoholu i soli

OrganiCare Deo Roll-On – BIO odnowa dla ciała prosto z natury.

Stosując codziennie kosmetyki zastanawiasz się, ile jednocześnie sztucznych substancji sobie aplikujesz? A przecież cudowne, lecznicze działanie roślin nie jest Ci obce…

Powróć z nami do korzeniWykorzystaj naturalną moc, innowacyjnych kosmetyków OrganiCare CaliVita®. Produkty te to wynik najnowszych, wieloletnich badań naukowych.

Zostały stworzone, by w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn. Odkryj siłę i moc działania naturalnych kosmetyków, pochodzących z ekologicznych upraw. W eleganckich opakowaniach. Wolnych od wszelkich zanieczyszczeń sztucznymi chemikaliami czy spalinami.

ORGANICARE DEO ROLL-ON >>

Naturalna świeżość przez 24 godziny

Postaw na nowość CaliVita® – OrganiCare Deo Roll-On. I czuj się świeżo przez 24 godziny na dobę. Bez podrażnień skóry czy alergii, sztucznych szkodliwych substancji!

Czy wiesz, że … wiele kosmetyków zawiera składniki, które niekorzystnie mogą działać na Twoją skórę oraz zdrowie? Skóra pod pachami jest szczególnie wrażliwa. Dlatego zapewnij jej maximum bezpieczeństwa i komfortu.

Postaw na naturalny kosmetyk.  – bez zawartości soli glinu. Która blokując ujścia gruczołów potowych. Może prowadzić do wielu powikłań.

Bez triclosanu – którego stosowanie może powodować alergię. Prowadzić do zaburzeń hormonalnych. Problemów z górnymi drogami oddechowymi. A nawet być przyczyną rozwoju nieprawidłowych komórek w organizmie.

OrganiCare DEO ROLL-ON CaliVita® – to dezodorant doskonale spełniający swoje zadanie. Skuteczny w walce z potem, delikatny dla skóry.

Na bazie naturalnych, ekologicznych składników roślinnych0% soli glinu, 0% parabenów, 0% alkoholi.

Produkowany jest w 99% z naturalnych składników. A 95 % składników roślinnych pochodzi z ekologicznych* upraw.

Składproduktu: wyciąg z liści aloesu*, z owoców oliwki europejskiej*, z liści rozmarynu*, kwiatów lawendy*, skórek cytryny*, kwiatów rumianku, kwiatów nagietka, liści mirtu zwyczajnego*. W składzie obecny jest również rycynooleinian cynku o właściwościach dezodorujących.

Składniki aktywne produktu oprócz właściwości antybakteryjnych. Wykazują działanie oczyszczające, dezynfekujące, tonizujące, odświeżające, odżywiające, zmiękczające, relaksujące. Chronią skórę pod pachami.

OrganiCare DEO ROLL-ON CaliVita® reguluje procesy pocenia. Nie zaburza naturalnego funkcjonowania skóry. Działa w delikatny, lecz skuteczny i bezpieczny sposób. Zapewnia naturalną świeżość i komfort, która trwa 24 godziny na dobę.

Wypróbuj go jak najszybciej i ciesz się zdrową skórą pod pachami bez podrażnień.

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dlaczego warto sięgnąć po produkt OrganiCare 

 • Bazując już na 25 letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
 • 99 % składników pochodzenia naturalnego.
 • 95 % składników roślinnych pozyskiwanych z upraw ekologicznych.
 • Wszystkie surowce i produkty są wolne od zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne i fizykochemiczne.
 • Produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle kosmetycznym.
 • Produkcja odbywa się w tradycyjny sposób, w niskiej temperaturze, bez udziału metod chemicznych, by zachować jak największą skuteczność cennych składników aktywnych.
 • Każdy etap produkcji podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), a gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa kosmetyków jest certyfikat wystawiony przez jednostkę certyfikującą Ecogruppo Italia.
 • Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
 • Produkty spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.