-25%

Lutein PLUS – luteina – wsparcie dla oczu

Original price was: 196,00 zł.Current price is: 147,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 147,00 .

Jej główne zadanie to zdrowe oczy.

Opakowanie: 60 kapsułek

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

Lutein PLUS – luteina na wsparcie dla oczu

Lutein PLUS to nowoczesny suplement diety. Zawiera składniki aktywne. W połączeniu ze zdrowym stylem życia, mogą przyczynić się do zachowania dobrego stanu oczu. Jednym ze składników aktywnych produktu jest luteina. Która po wchłonięciu do organizmu gromadzi się w plamce żółtej oka (najbardziej wrażliwe miejsce siatkówki) i soczewce.

Plamka żółta cechu je się największą wrażliwością na barwy i światło. To obszar oka szczególnie podatny na działanie niekorzystnych czynników środowiska. Takich jak: promieniowanie UV czy szkodliwe działanie wolnych rodników. Mogą one uszkadzać komórki i prowadzić do osłabienia wzroku.

Jak działają składniki aktywne Lutein PLUS?

 • pomagają zachować prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. (ekstrakt z owoców borówki czarnej – źródło antocyjanów, witamina A)
 • wykazują działanie przeciwutleniające (witamina C)
 • korzystnie wpływają na integralność naczyń krwionośnych (ekstrakt z owoców borówki czarnej – źródło antocyjanów)

Ponadto ważnym składnikiem produktu jest zeaksantyna. Należy ona do grupy karotenoidow.

Komu szczególnie polecamy?

 • Osobom odczuwającym zmęczenie oczu.
 • Osobom spędzającym wiele godzin pracując przy komputerze, czytając książki, oglądając telewizję.
 • Osobom prowadzącym pojazdy po zmroku.
 • Osobom przebywającym w zadymionych, klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach.
 • Osobom narażonym na intensywne światło słoneczne lub odbite np. od śniegu.
 • Osobom stosującym niewłaściwie zbilansowaną dietę.
 • Osobom powyżej 40 roku życia.

Czy wiesz, że… światłoczułe receptory siatkówki oka – komórki czopkowe reagują jedynie na światło o odpowiednim natężeniu. Umożliwiają nam widzenie w dzień oraz widzenie kolorów. Z kolei komórki pręcikowe są wrażliwe na światło o małym natężeniu. Zapewniając widzenie w nocy?

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

Min. dzienny koszt dawki: 2 zł

Max. ilość dziennych dawek w op. 60

Jedna tabletka Lutein Plus dostarcza tyle luteiny, co dwie duże porcje szpinaku lub 2 szklanki żółtek!

Witamina C     100 mg

Ekstrakt z borówki czarnej (std. 25% antocyjanów)     50 mg

Luteina     12 mg

Zeaksantyna     1 mg

Witamina A     120 µg

Składniki: substancja wiążąca: celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), witamina C, ekstrakt z owoców borówki czarnej (Vaccinium myrtillus), substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, luteina, zeaksantyna, witamina A.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd istnieje możliwość obecność tych składników w produkcie.

Uwagi!
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn

Może spodoba się również…