Certyfikaty jakości

Certyfikaty jakości

Certyfikaty jakości są świadectwem doskonałej jakości naszych produktów. Certyfikaty oraz loga zamieszczane są na produktach.

Wiarygodność

Certyfikaty jakości

CaliVita Polska działa na rynku polskim już 21 lat. W naszej ofercie znajdziesz ok. 100 produktów najwyższej jakości, zwierające w składzie nie tylko witaminy czy składniki mineralne, ale również cenne, pochodzące wprost z natury składniki roślinne.

Certyfikaty jakości

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Dzięki temu rekomendowanemu przez Krajowy Rejestr Długów programowi robimy kolejny krok w kierunku naszych klientów – budujemy naszą reputację i wzmacniamy pozytywny wizerunek naszej firmy. Certyfikat Rzetelności to nie tylko świadectwo wiarygodności i rzetelności, ale przede wszystkim podstawa do zbudowania zaufania u potencjalnych klientów.

Otrzymany Certyfikat Rzetelna Firma jest potwierdzeniem, że nasza firma:

✔ nie jest wpisana do Krajowego Rejestru Długów BIG SA
✔ nie posiada żadnych niezapłaconych zobowiązań wpisanych do ww. bazy dłużników
✔ jest wiarygodna i wypłacalna
✔ wzbudza zaufanie partnerów biznesowych
✔ przynależy do grona rzetelnych firm, które cieszą się zaufaniem klientów
✔ dzięki nowym kontrahentom może się rozwijać

Suplementy diety

Suplementy diety oferowane przez naszą Firmę zostały zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego i otrzymały pozytywną odpowiedź na powiadomienie.
Oznacza to, że zostały one przebadane w Polsce i dopuszczone do obrotu na terenie naszego kraju jako suplementy diety.

Certyfikaty jakościCurrent Good Manufacturing Practice (Aktualna Dobra Praktyka Produkcyjna)

 Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP

✔ cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP

✔ Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie

✔ cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu – jest kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności.

Certyfikaty jakości

Certyfikat wydany przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) poświadczający, że dany produkt spełnia wymogi produkcji ekologicznej.

Certyfikaty jakości

Głównym celem europejskiego logo jest łatwiejsza identyfikacja produktów ekologicznych przez konsumentów. Umieszczanie logo i właściwe oznakowanie jest obowiązkowe dla wszystkich produktów ekologicznych w Unii Europejskiej.

Certyfikaty jakości

Nasze suplementy diety są produkowane i wprowadzane na rynek pod nadzorem Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA)  zgodnie z jej wymogami.

Środki czystości CaliClean

Certyfikaty jakości

Certyfikat wydany przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych (EPA/ USEPA) potwierdza, że każdy składnik produktu jest kontrolowany i bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i zdrowia ludzi.

Wyroby elektroniczne i magnetyczne

Certyfikaty jakości

Produkt oznaczony Certyfikatem zgodności –  CE zaświadcza, że spełnia on określone wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.

Certyfikaty jakości

Powyższy znak oznacza, iż produkt został zbadany i jest rekomendowany przez Międzynarodowy Instytut Badań nad Elektrosmogiem (IGEF).

Suplementy Calivita to EKSTRAKLASA WŚRÓD SUPLEMENTÓW NA ŚWIECIE. Są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych z naturalnych składników, wg najnowszych technologii produkcji. Firma CaliVita postawiła sobie za cel: NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO SWOICH PRODUKTÓW!  Z tego też powodu jakość produktów jest potwierdzona przez wymienione certyfikaty jakości.

E-PROTECT-CARD certyfikat
E-PROTECT-DISC certyfikat
E-PROTECT-STICKER certyfikat