-25%

Resveratrol Plus – resweratrol na serce, koenzym Q10

144,00 

Poprzednia najniższa cena: 144,00 .

Resweratrol z czerwonych winogron.

Opakowanie: 60 kapsułek

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin!

Opis

Resveratrol Plus – resweratrol na serce

Resveratrol Plus to unikalny zestaw składników najwyższej jakości. Źródło skoncentrowanej siły polifenoliresweratrolu pochodzącego z czerwonych winogron. Wzmocnionych ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10.

Według starej prawdy kieliszek dobrego, czerwonego wina jest korzystny dla naszego zdrowia. We latach dziewięćdziesiątych XX w. mądrość ta znalazła potwierdzenie w licznych badaniach naukowych. Dotyczyły zjawiska paradoks francuski . Cóż się okazało? Pomimo diety bogatej w tłuszcze nasycone, w społeczeństwie francuskim występuje znacznie mniej przypadków chorób sercowo-naczyniowych. W innych obserwowanych krajach nie zanotowano takiego zjawiska.

Wyjaśnienie tego fenomenu nie leży w predyspozycjach genetycznych Francuzów. Dotyczy regularnej konsumpcji wysokiej jakości czerwonego wina, bogatego w polifenole. Najbardziej charakterystycznym polifenolem czerwonego wina jest resweratrol. Jest znany ze swojego korzystnego wpływu na układ sercowo-naczyniowy.

W przyrodzie związek ten występuje w 4 chemicznych formach. Spośród których najbardziej aktywny biologicznie jest trans-resweratrol. Najwięcej tej substancji znajduje się w skórce i nasionach winogron. Wyjaśnia to również jego obecność w czerwonym winie (średnio 2-3 mg/l czerwonego wina).

Komu szczególnie polecamy Resveratrol Plus?

 • Osobom chcącym wspomóc funkcjonowanie układu krążenia.
 • Osobom podejmującym intensywny wysiłek fizyczny i umysłowy.
 • Osobom prowadzącym stresujący tryb życia.
 • Osobom, którzy chcieliby skorzystać z dobroczynnych właściwości resweratrolu.  Bez konieczności nadmiernej konsumpcji alkoholu.
 • Wszystkim, którzy pragną cieszyć się długim i zdrowym życiem.
 • Palaczom tytoniu

9 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®

 1. Należymy do grona nielicznych firm, które spełniają wymogi cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNEJ DOBREJ PRAKTYKI PRODUKCYJNEJ).
  cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.
 2. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, zostały zgłoszone w powiadomieniu do Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
 3. Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
 4. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita® z wykorzystaniem ekologicznych składników o ile to możliwe.
 5. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
 6. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
 7. Posiadamy 30. letnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji suplementów diety.
 8. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA.
 9. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie po posiłku.

Min. dzienny koszt dawki: 3 zł

Max. ilość dziennych dawek w op. 60

Musiałbyś wypić 10 butelek czerwonego wina i spożyć 4 kg łososia, aby uzyskać taką ilość resweratrolu i koenzymu Q10, jaka zawarta jest w jednej tabletce Resveratrol Plus!

Resweratrol (std. 50% trans-resweratrolu)     100 mg

Ekstrakt z nasion winogron     50 mg

Koenzym Q10     20 mg

Składniki: mąka ryżowa, ekstrakt resweratrulu z winogron (Vitis vinifera), kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), ekstrakt z nasion winogron (Vitis vinifera), koenzym Q10, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.

Uwagi!
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn