Start biznes

Start biznes – 7 kroków do własnego biznesu

Jak rozpocząć własny biznes?

Dołącz do nas, na drogę osobistego sukcesu!Start biznes  

Gdy już zdecydujesz się na rozpoczęcie biznesu z CaliVita®, my pomożemy Ci w Twoich pierwszych krokach.

Znajdź odpowiedź na pytanie: „Dlaczego warto?” Istotne jest, byś wiedział, dlaczego w ogóle zaczynasz! Skup się na czynnikach, które będą Cię motywowały do działania. A gdy już odkryjesz swój powód “Dlaczego warto”, będziesz wiedział, jak osiągnąć cel.

Start biznes – 7 kroków do własnego biznesu

1. Zarejestruj się w Sieci CaliVita® International. Wypełnij Formularz Rejestracyjny online lub druk Karty Zgłoszenia.

2.Złóż swoje pierwsze zamówienie. Wraz z zamówionym produktem otrzymasz Pakiet Startowy – praktyczne narzędzie marketingowe. Na Twój adres e-mail zostanie wysłany List Powitalny wraz z Twoim osobistym kodem członkowskim i hasłem umożliwiającym dostęp do wszystkich funkcji na stronie internetowej CaliVita®. Zamówienia można składać poprzez sklep on-line CaliVita®, Polskie Salony Sprzedaży CaliVita® (dane adresowe w stopce „SALONY SPRZEDAŻY W POLSCE”), telefonicznie oraz e-mailowo:

Centralny Salon Sprzedaży (poniedziałek – piątek: 9:00-17:00)
Telefon: (22) 861 43 40/41
Fax: (22) 638 34 19
e-mail: cv_sales@calivita.com.pl

3.Konsekwentnie stosuj produkty Firmy. By zachować wiarygodność podczas rekomendacji, prezentacji produktów, regularnie je zażywaj! Zdobądź własne doświadczenia, także te z pierwszej ręki Twoich najbliższych i zapisuj je. Gromadź opinie o produktach od osób, którym je poleciłeś. Usystematyzuj zebrane doświadczenia według odpowiednich kategorii tak, by zbudować doskonałą bazę wiedzy o oferowanych suplementach diety.

4.Dziel się możliwościami systemu marketingowego CaliVita® z jak największą liczbą osób.

5.Ustal cele: Pierwszy krok już za Tobą – zdecydowałeś się rozpocząć współpracę z nami. Teraz zrób wszystko, by odnieść własny sukces. Znajdź czas na głębokie przemyślenie, co tak naprawdę chcesz osiągnąć i… SPISZ TO. Napisz dokładnie, jakie są Twoje priorytety, cele krótkoterminowe, średnioterminowe i długoterminowe. Określ je dokładnie, uwzględniając ich realność.

6.NIE JESTEŚ SAM – Zacznij profesjonalnie “Start biznes”:

  • PLANUJ! Poproś swojego sponsora – doradcę, by pomógł Ci w planowaniu strategicznym Twojego własnego przedsięwzięcia w oparciu o etapy najbardziej skutecznego modelu biznesowego, z uwzględnieniem Twoich preferencji, stylu osobowości oraz celów. Dziel z nim swoje pierwsze kroki, plany i cele – zwłaszcza sprzedażowe, aby mógł jak najwłaściwiej udzielić Ci cennych porad i wspierać szczególnie na początku Twojej działalności. Jednak, realizacja Twojego indywidualnego planu biznesowego zależy tylko od Ciebie i wymaga systematyczności i wytrwałości, począwszy już od budowy sieci kontaktów. Twórz dzienne, tygodniowe, miesięczne plany, w ewentualnej konsultacji ze swoim doradcą i dokonuj podsumowań, analiz wyników przynajmniej raz w miesiącu.
  • Szukaj nowych potencjalnych partnerów biznesowychprzygotuj listę i ciągle ją rozszerzaj o imiona i nazwiska wszystkich osób, którzy tylko przychodzą Ci na myśl, poczynając od znajomych i nawet tych, których nie widziałeś “od wieków” – czyli kandydatów na Klubowiczów CaliVita®. Nie pomijaj nikogo. Nigdy nie wiesz, komu oferta CaliVita® może pomóc w rozwiązaniu problemu, spełnieniu potrzeby czy celu. Nigdy nie oceniaj, kto może okazać się odpowiednim współpracownikiem.
  • Zaproszenie: Poznaj techniki zapraszania, prowadzenia rozmów i motywowania stosowane przez Twojego sponsora – doradcę! Od pierwszego kontaktu buduj pozytywne relacje oparte na zaufaniu – dobrze przygotowuj się do każdego zaproszenia/rozmowy: dowiedz się, jak najwięcej o Twoim rozmówcy – zarówno przed, jak i w trakcie rozmowy. I konsekwentnie testuj różne techniki, by znaleźć te, które najlepiej reprezentują Twoje cele i osobowość.
  • Spotkania biznesowe: Przekształć udane zaproszenia w udane spotkania. Zawsze bądź odpowiednio przygotowany, stosuj pytania, badaj potrzeby, by odpowiednio dobrać i przedstawić ofertę. Po rozpoczęciu współpracy zapewnij każdej osobie wsparcie i dbaj o relacje, wykorzystuj do tego m.in. narzędzia CaliVita® – Network Explorer Network Profiler.

7.Bierz udział w wydarzeniach CaliVita® i korzystaj z każdej okazji do poszerzania swojej wiedzy. Imprezy CaliVita®to doskonała ku temu okazja. A przede wszystkim szansa zyskania ogromnej motywacji, która będzie Ci niezbędna w następnych miesiącach. Zabieraj ze sobą swoich najbliższych współpracowników, bo te wydarzenia to znakomita możliwość wymiany doświadczeń, które będziecie zdobywać podczas kolejnych szkoleń, wydarzeń firmowych.

Dzięki tym 7 krokom i wytrwałej, konsekwentnej pracy możesz osiągnąć cele. Twój Start biznes będzie łatwiejszy. Dodatkowo masz szansę zyskać dochód pasywny, pozwalający na zapewnienie Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwa i niezależnego życia wysokiej jakości.

Dlaczego MLM z CaliVita®?

Dlaczego suplementacja jest niezbędna w XXI wieku?

 

Więcej szczegółów na temat oferty CaliVita® w Nowej Jakości Życia
Źródło: https://poland.calivita.com/