O Calivita

O CaliVita

CaliVita® International powstała z firmy California Fitness®.  W obecnej chwili CaliVita® International jest prężnie rozwijającą się korporacją o międzynarodowym zasięgu, korzystającą z doświadczenia i sprawdzonych sposobów wykorzystywanych przez jej poprzedniczkę.

Obecnie CaliVita® International działa w ponad 30 krajach. Swoją ofertą wysyłkową obejmuje również Australię.

CaliVita International w UE

Beurs – World Trade Center
PO Box 30133
3001 DC Rotterdam
The Netherlands
Phone: +31 10 205-2256

CaliVita w Polsce

Po raz pierwszy firma pojawiła się na polskim rynku w 1997 roku. Główna siedziba znajduje się w miejscowości Wojcieszyn k. Warszawy. Osobiście można dokonać zakupów we wszystkich salonach sprzedaży, które znajdują się także w największych miastach Polski takich jak: KatowiceKraków, Poznań, Wrocław.

25 lat doświadczeń

Najwyższa jakość oferowanych usług i produktów to nasz priorytet. W tym zakresie nie uznajemy kompromisów. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników CaliVita® spełniamy najbardziej rygorystyczne standardy obowiązujące podczas produkcji suplementów diety, kosmetyków, środków czystości, urządzeń elektronicznych i magnetycznych.

Rozwój produktów oparty jest na wynikach najnowszych badań naukowych oraz osiągnięć technologicznych.

W 1990 roku – kiedy CaliVita® zaczęła “stawiać” pierwsze kroki – naszą główną ideą była zmiana świadomości Europejczyków i rozpoczęcie propagowania zdrowego stylu życia. W tym czasie w Stanach Zjednoczonych edukacji żywieniowa była prowadzona już od dekady. Chcieliśmy być pionierami w tym zakresie w krajach europejskich, dlatego w 1991 roku zaczęliśmy podbijać rynek.

Nie tylko udało nam się rozpropagować świadomość znaczenia zdrowia i prawidłowego odżywiania, ale również rozwinęliśmy przedsiębiorczość w wielu regionach. System sprzedaży CaliVita® oparty jest na zasadach MLM. Jest dostępny dla wszystkich i może stać się doskonałym źródłem dochodu dla każdego. Dzięki współpracy z nami już kilka osób zostało milionerami, a ich liczba wciąż rośnie. CaliVita® International to szansa na biznes dla każdego – zwłaszcza dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo finansowe, niezależność. Do rozpoczęcia współpracy nie potrzebujesz kapitału początkowego.O Calivita 1

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć:

  • zwiększenia świadomości o roli witamin, składników mineralnych i suplementacji dla zdrowie;
  • rozpowszechnienia zdrowego stylu życia w wielu domach;
  • propagowania i pokazania możliwości prowadzenia własnego biznesu;
  • rozwijania umiejętności interpersonalnych naszych Klubowiczów, poprzez organizację szkoleń.

Zdrowie

Zdrowie powinno być najważniejszą wartością dla każdego człowieka. Większa świadomość społeczeństwa w kwestiach zdrowotnych prowadzi do świadomej inwestycji we własne zdrowie oraz mądrą profilaktykę prozdrowotną.

Znaczna ilość świadomych konsumentów wybiera suplementy diety CaliVita z racji na ich wysoką jakość, produkcję na bazie naturalnych składników, bezpieczeństwo oraz dobry wpływ na kondycję ludzkiego organizmu.

Składniki pochodzenia naturalnego

W naturze możemy znaleźć wszelkie niezbędne składniki potrzebne do zachowania pełnego zdrowia. Staramy się wykorzystywać w pełni aktywne składniki wyłącznie naturalnego pochodzenia, które są bezpieczne i najbardziej korzystnie oddziałują na cały organizm człowieka. Dzięki unikalnym recepturom, suplementy diety CaliVita mogą pomóc przywrócić utraconą równowagę organizmu ludzkiego.

Preparaty produkowane w sposób przyjazny naturalnemu środowisku

Do źródeł substancji aktywnych wykorzystywanych przez specjalistów CaliVita są wybierane takie rośliny, których uprawa powoduje takie samo gromadzenie składników jak w przypadku roślin występujących w naturalnym środowisku.

CaliVita gwarantuje, że surowce wykorzystywane do wytworzenia produktów spełniają wszystkie normy. Ich najwyższą jakość potwierdza wykorzystanie systemu zasad tzw. Dobrej Praktyki Rolniczej (ang. – GAP – Good Agrucultural Practise).

Działalność CaliVita jest nastawiona przyjaźnie do naturalnego środowiska, z którego czerpie wiele cennych składników, dlatego też dbamy o to, żeby nie przyczynić się zniszczenia środowiska. Wszystkie składniki roślinne, które są wykorzystywane do produkcji suplementów zbieramy w sposób, który nie zagraża gatunkowi, a jednocześnie jest bezpieczny.

Troska o promocję zdrowia

Naszym głównym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów, ich samopoczucie, wewnętrzną harmonię oraz jak najlepsze zdrowie. Wszystkie suplementy przygotowujemy z myślą o zdrowiu Naszego Klienta, wiedząc jak duże znaczenie ma to w dzisiejszym świecie.

Suplementy diety CaliVita są wytwarzane na bazie naturalnych i bezpiecznych składników. Ich działanie zostało sprawdzone w różnorodnych badaniach. Wybierając suplementy CaliVita masz pewność, że są to produkty o najwyższej jakości, ściśle połączone ze skutecznością i bezpieczeństwem stosowania,

Dbamy także o doskonały przekaz informacji na temat wszystkich oferowanych przez nas produktów. Wszelkie porady dotyczące zdrowia oraz edukacja prozdrowotna – szkolenia i konferencje – są gwarancją wysokiej jakości informacji, które mają praktyczne zastosowanie w trosce o doskonałe zdrowie i samopoczucie.

Gwarancja najwyższej jakości

Zastosowanie najnowszych technologii wykorzystywanych współcześnie przy produkcji produktów farmaceutycznych oraz nadzór amerykańskiej agencji FDA (Agencji ds. Żywności i Leków) nad procesem produkcji są gwarancją, że suplementy CaliVita to rozwiązanie bezpieczne i spełniające wszelkie normy zdrowotne.

W czasie wytwarzania produktów CaliVita zwracamy szczególną uwagę, na zachowanie odpowiednich warunków, przestrzeganie wszystkich ustalonych procedur oraz instrukcji, zgodnie z zasadami GMP, czyli Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Dzięki temu wszystkie suplementy diety CaliVita mają czysty skład, wysoką jakość oraz dobrą skuteczność.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów, CaliVita stara się także o to, żeby jej produkty spełniły wszystkie niezbędne wymagania formalno-prawne obowiązujące we wszystkich krajach w których prowadzi działalność. Każdy nasz suplement przechodzi niezbędne badania oraz testy zyskując certyfikaty oraz zezwolenia – także tych zgodnych z dyrektywami Unii Europejskiej, co świadczy o doskonałej jakości i bezpieczeństwie stosowania.

Tworząc różnorodne suplementy CaliVita stara się spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Każdy z nas ma odmienne wymagania i oczekiwania, dlatego stale staramy się poszerzać naszą ofertę o produkty przygotowane specjalnie pod kątem indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka, zachowując bezpieczeństwo oraz skuteczność stosowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawianych przez Klientów prowadzimy badania oraz zmieniamy skład naszych produktów, które są już w naszej ofercie. Robimy to wszystko, aby suplementy diety CaliVita spełniały najwyższe standardy jakości.

Wysoka jakość produktów CaliVita, najlepsze aktywne składniki pozyskiwane z czystych i naturalnych źródeł wpływają na rozsądną na miarę możliwości cenę. Czasami nie jest ona niska, co związane jest z pozyskiwaniem składników z naturalnych źródeł.

System zarządzania jakością czuwa nad każdym z elementów działalności Calivita. To niezależna jednostka, która ma za zadanie dbać o jakość przyjazną Klientom oraz bezpieczeństwo oferowanych produktów. Zajmuje się ona kontrolami parametrów jakości, a także podejmuje działania które mają na celu utrzymać najwyższą jakość.