Dlaczego CALIVITA

Dlaczego CaliVita®?

Coraz częściej jesteśmy bombardowani różnorodnymi – z pozoru znakomitymi – propozycjami. Oferują one fantastyczne panaceum. Obiecują możliwość uzyskania szybkiego kilkumilionowego dochodu. Wszytko to, przez pojawiające się na rynku nowe systemy network. Niestety wiele łatwowiernych osób pada ofiarą takich przedsiębiorstw. Obiecujących duży zysk. Przy niewielkim wysiłku. Jednak już po kilku miesiącach dostrzegają, że ich marzenia o szybkiej fortunie są nierealne. Przekonując się, że „w biznesie pieniądze nie rosną na drzewach”. Dlatego chciałbym przedstawić w tym artykule krótkie kompendium wiedzy. Na co należy zwracać uwagę, wybierając firmę działającą w systemie MLM. Jeśli już dokonałeś wyboru, jaką stosować argumentację. By przekonać potencjalnego współpracownika.

Sprawdzona firma

Eksperci uważają, że należy przystępować tylko do takiej firmy, która udowodniła, że potrafi przynosić zysk: istnieje na rynku co najmniej 5-10 lat i ma realne osiągnięcia. Z rezerwą należy podchodzić do nowych przedsiębiorstw, gdyż w rzeczywistości ok. 80% takich firm upada w ciągu 5 lat bez względu jak bardzo atrakcyjne mogą wydawać się ich perspektywy. CaliVita® opiera się na stabilnych fundamentach już od 25 lat i działa na wielu rynkach zagranicznych. Stwarza więc realne perspektywy.

Szeroka gama produktów

Dlaczego CaliVitaWiele firm próbuje zdobywać rynek, oferując tylko jeden produkt. Zmuszone są więc do agresywnej kampanii reklamowej przedstawiającej ich wyrób jako panaceum na wszystkie dolegliwości. Przez pewien czas może im się nawet udać utrzymać takie wrażenie. Jednak po dwóch, trzech miesiącach każdy uświadamia sobie, że tylko oferta z szeroką gamą produktów może spełniać indywidualne oczekiwania. Wybierając spośród ponad setki produktów CaliVita®, każdy znajdzie produkt, najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

Najwyższej jakości produkty, rozsądne ceny

W marketingu sieciowym stosunek ceny jest zazwyczaj odpowiedni do jakości oferowanych produktów. Jednak niektóre firmy, aby przyciągnąć dystrybutorów wyższymi procentowo bonusami, narzucają bardzo wysoką marżę (na swoje produkty). Taka praktyka znacząco wpływa na podwyższenie cen oferowanych towarów, co prędzej czy później zniechęca klientów do zakupów. Produkty CaliVita®są sprzedawane po uczciwej i przystępnej cenie. Stanowią bogactwo aktywnych składników w odpowiednich dawkach i opakowaniach.

Uczciwe warunki rejestracji/przystąpienia do Sieci

Prawdopodobnie to jeden z najważniejszych aspektów branych pod uwagę przy wyborze firmy MLM. Stabilny biznes można budować tylko wówczas, kiedy warunki rejestracji są przystępne dla każdego, zwłaszcza w kontekście finansowym, umożliwiającym łatwe przystąpienie do Sieci. Wiele firm ustanawia zbyt wysokie opłaty rejestracyjne, obiecując nowym członkom szybkie i wysokie zarobki, jeśli „tylko” namówią inne osoby do przystąpienia do sieci, poprzez wykupienie startera, niejednokrotnie nawet o wartości kilkuset czy nawet kilku tysięcy złotych. W takim wypadku zazwyczaj szybko okazuje się, że trudno pozyskać kolejne osoby, które są w stanie na rozpoczęcie współpracy wydać jednorazowo tak dużą kwotę. Często więc zostajemy z pokaźnym pakietem produktów, których nie potrzebujemy i które ciężko odsprzedać.

Do CaliVita® możesz przystąpić automatycznie i/lub zacząć budować z nią biznes, nabywając produkt/y o odpowiedniej wartości, a warunki rejestracji są możliwe do spełnienia praktycznie dla każdego.

Nie ma obowiązku dokonywania comiesięcznych zakupów na poziomach konsumenckich

Wiele firm zobowiązuje konsumentów i swoich członków do dokonywania przymusowych comiesięcznych zakupów oraz do realizacji wymagającego planu biznesowego. W efekcie osoby, które już na samym początku poniosły wysokie koszty pakietu startowego i muszą w następnych miesiącach dokonywać kolejnych zakupów, szybko tracą motywację, reklamując taką firmę z przymusu. Promując produkty w takich okolicznościach, szybko wypalają się i rozczarowani oceniają niekorzystnie pozostałe firmy z branży MLM. A przecież nie wszystkie działają tak samo. W CaliVita® jesteś uprawniony do wypłat bonusowych na podstawie obrotów, które wypracowałeś ze swoją grupą nawet wówczas, kiedy – będąc na poziomach konsumenckich – nie dokonujesz żadnych zakupów osobistych przez kilka miesięcy. Oczywiście, jeśli chcesz rozwijać własny biznes w CaliVita®, regularne przyjmowanie suplementów diety zwiększy Twoją wiarygodność.

Produkty spełniające prawdziwe potrzeby

Istotą systemu MLM jest pozyskanie wielu konsumentów, którzy polubią nasze produkty i będą chcieli je przyjmować przez długi okres czasu, a wręcz jeśli będą z nich zadowoleni, będą je rekomendować innym. W obecnych czasach ze względu na styl życia stosowanie suplementów diety staje się bardzo wskazane. Z ich pomocą możemy wspomóc najważniejszą dla nas wartość, jaką jest zdrowie. Gwarancją jakości naszych produktów jest fakt, że CaliVita® działa i rozwija się w kraju i za granicą już od 20 lat bez reklam w mass mediach. Doświadczenia naszych konsumentów mówią same za siebie i są najlepszą formą rekomendacji. Ilość sprzedanych produktów stanowi potwierdzenie satysfakcji naszych klientów, która z kolei jest podstawą do dalszych zamówień przez następne miesiące oraz wypłat bonusowych dla osób aktywnych w zależności od uzyskanego obrotu.

Wsparcie

Rzetelne i aktualne informacje są szczególnie istotne we współczesnym biznesie, zwłaszcza MLM. Dlatego CaliVita® stwarza wiele możliwości edukacji i rozwoju za pośrednictwem takich kanałów jak: seminaria, konsultacje, wydawnictwa, witryny firmowe, newslettery, nagrania na płytach cd/dvd. To właśnie uczestnictwo w wydarzeniach firmowych i tych organizowanych przez sponsorów, korzystanie z ww. narzędzi marketingowych jest warunkiem uzyskania nowych umiejętności i wiedzy, dzięki którym możesz zdobyć nieograniczone możliwości budowy biznesu.

Stabilna linia sponsorska, odpowiedzialny i godny zaufania zarząd

Być może także spotkałeś osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat proponowały Ci po raz piąty nowy, fantastyczny biznes MLM? Takie osoby, kiedy tylko pojawi się nowy obiecujący system MLM, zaczynają w nim działać, niszcząc reputację naszego zawodu. W CaliVita® to dzięki jej zarządowi i wartościom, ja i moja rodzina mamy możliwość współpracy z firmą, która przez 20 lat tworzyła stabilne zaplecze, zawsze nas wspierała i dokładała wszelkich starań, byśmy mogli doświadczyć jak najlepszej jakości życia. 20-letnie doświadczenie naszych sponsorów, ich oddanie i lojalność wobec Firmy mogą być przykładem dla tych wszystkich, którzy szukają odpowiedniej firmy do współpracy w segmencie MLM.

Dlaczego CALIVITA?

Analizując powyższy tekst – odpowiedź nasuwa się sama.

Wielu Klubowiczom udało się znaleźć właściwą Firmę! Życzymy Wam, by CaliVita® spełniła również Wasze marzenia!

Źródło: calivita.com.pl